2014

hromadne v satku_L

Milí nosící přátelé,

srdečně vám všem děkujeme za hojnou účast na prvním ročníku sčítacího rekordu pod názvem „Dítě na těle„.

10700136_844901038854093_1534863673224598976_o

Na sčítání se nás sešlo celkem 161, což je fantastické číslo a předčilo naše tajná očekávání! Díky tomu i díky vašim pozitivním ohlasům na celou akci jsme se rozhodli uspořádat další ročník, na který si vás už teď dovolujeme předběžně pozvat, s ambicí pokusit se společně tento rekord ještě překonat!!!

O termínu jednáme už teď a brzy upřesníme, zda bude 22.8 nebo 29.8.2015.

Těším se už teď! :)

V neposlední řadě nám dovolte vyjádřit poděkování našim obchodním partnerům, bez jejichž pomoci by pořádání sčítacího rekordu bylo mnohem složitější.

Patří mezi ně:

- Bamboolik.cz

Děkujeme, že pomohli s propagací pomocí soutěže a sami se akce s vervou osobně zúčastnili. www.bamboolik.cz

- Modrý koník

Velice si ceníme této aktivní spolupráce a maximální snahy zviditelnit akci „Dítě na těle“ formou reklamy na serveru www.modrykonik.cz díky!

- Park Mirakulum, www.mirakulum.cz

Největší poděkování patří Parku Mirakulum, nejen za to, že umožnil „Dítě na těle“ uspořádat ve svém unikátním areálu a vyšel nám vstříc s výrazným snížením cen vstupného, ale zároveň uhradil náklady na přítomnost komisaře z rekordové agentury Dobrý den, díky čemuž nám zůstal celý výtěžek z prodeje pamětních placek, který tvoří nezanedbatelných 5000.- Kč.

Rozhodli jsme se proto dobrý skutek oplatit dalším a věnovat tuto částku na zatím blíže neurčený charitativní projekt, nebo některé z dobročinných organizací, čímž náš happening dostává zase další smysluplný rozměr!

 

Co dál?

Jak už jsme nastínili, rádi bychom projekt „Dítě na těle“ zopakovali a pojali ještě velkolepějším způsobem.

Nabízíme proto prostor k prezentaci nejrůznějším e-shopům, kamenným obchodům, šikovným výrobcům zboží a značkám, které k nošení dětí v šátcích a ergonomických nosítkách patří.

Zároveň bychom velice rádi přizvali ke spolupráci lektorky kurzů nošení dětí a srdečně je pozvali přímo na místo konání příštího ročníku, kde budou moci působit, pomáhat začínajícím nosícím rodičům (a nejen jim) s úvazy i šířením principů zdravého ergonomického nošení dětí na těle.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Váš tým

 

P.S.: Chcete být o novinkách v projektu informováni? Sledujte náš Facebook nebo se zaregistrujte pro odběr newsletteru a nic vám neunikne!

 

Letak sleva (1) slevov___kuponek_04_kopie_0 - kopie

 
Diskutovat o akci můžete zde

2014
2015
2016